Serwis agregatów chłodniczych, chłodni w Warszawie

Serwis agregatów chłodniczych, chłodni w Warszawie

Nasz mieszczący się w Kobyłce pod Warszawą serwis agregatorów chłodniczych cechuje przede wszystkim wieloletnie doświadczenie w zakresie napraw i regularnie dokonywanych przeglądów technicznych urządzeń tego rodzaju. Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie podjąć się serwisu agregatów w Warszawie dowolnych spośród występujących na polskim rynku marek. Starając się sprostać wysokim oczekiwaniom naszych klientów, zapewniamy w pełni kompleksowy wachlarz usług, obejmujący m.in.:

  • gwarancyjną oraz pogwarancyjną naprawę,
  • cykliczne przeglądy oraz okresowe inspekcje,
  • całościowe remonty agregatów, w tym również dotyczące urządzeń powypadkowych,
  • montaż agregatów chłodniczych,
  • szereg usług komplementarnych, wykraczających poza standardowy zakres firm konkurencyjnych.

Jeśli chodzi o ten ostatni z wymienionych elementów naszej oferty, usługi dodatkowe naszego serwisu agregatów chłodniczych pod Warszawą mogą uwzględniać np. wydawanie świadectw potwierdzających poprawność parametrów wskazywanych przez czujniki temperatury, generowanie wydruków temperatury na bazie rejestratorów wewnętrznych, a także precyzyjne i niezwykle skrupulatne kontrole skoncentrowane ściśle na układach freonowych przeprowadzane w celu zweryfikowania ich szczelności.

CiK Wiśniewski – w pełni profesjonalny serwis agregatów Warszawa i okolice

Aby uzyskać funkcjonalne i niezawodne agregaty chłodnicze montaż, przegląd czy też ich naprawa muszą być wykonywane w sposób fachowy i przy wykorzystaniu właściwych narzędzi. W związku z tym nasz serwis agregatów chłodniczych oddaje do Państwa dyspozycji wysokokwalifikowany zespół specjalistów o wieloletnim doświadczeniu w branży oraz mający dostęp do nowoczesnych urządzeń diagnostycznych i pomiarowych.

Personel firmy CiK Wiśniewski posiada wszelkie niezbędne certyfikaty upoważniające do wykonywania powierzonych mu zadań oraz zbieraną na przestrzeni długotrwałej praktyki zawodowej obszerną wiedzę branżową. Dzięki znajomości przyczyn i skutecznych rozwiązań dotyczących zarówno tych najczęściej spotykanych zagadnień, z którymi wiąże się naprawa agregatów chłodniczych, jak i problemów rzadkich oraz nietypowych, jesteśmy w stanie przeprowadzić serwis w sposób niezwykle efektywny, sprawny, a także o wiele szybszy niż w przypadku większości konkurencyjnych względem nas przedsiębiorstw.

Wysoką jakość realizowanych usług utrzymujemy również dzięki bliskiej współpracy z najważniejszymi w skali kraju firmami produkującymi agregaty chłodnicze, która to przekłada się na dostęp do aktualnych i oryginalnych dokumentacji technicznych zdecydowanej większości obecnych na rynku urządzeń tego rodzaju.

Jak przebiega procedura naprawy agregatów chłodniczych we współpracy z CiK Wiśniewski?

Usługi naszej firmy w zakresie serwisu agregatów realizowane są w ramach dwóch etapów. Pierwszym z nich jest identyfikacja przyczyny problemu, po której następuje przekazanie Państwu uzyskanych na podstawie analizy wniosków wraz z informacją na temat szacowanych kosztów przywrócenia urządzeniu sprawności. W przypadku podjęcia przez Państwo decyzji o kontynuacji współpracy przechodzimy do właściwej regeneracji agregatów chłodniczych. Po zakończeniu tego procesu otrzymają Państwo od nas komplet zaleceń odnoszących się do dalszej eksploatacji urządzeń, dzięki którym możliwe będzie maksymalne wydłużenie ich żywotności.

Jeśli chodzi o nasz serwis agregatów chłodniczych Warszawa jest miastem, na którego terenie w ramach wykonywanych przez nas zadań gwarantujemy Państwu w pełni profesjonalną obsługę, dużą elastyczność względem indywidualnych potrzeb, stosowanie wyłącznie dobrych jakościowo części zamiennych, a także terminowość i szybkość przeprowadzanych prac. Jednocześnie zapewniamy również w pełni kompleksowe wsparcie, bez względu na rodzaj zaistniałego uszkodzenia oraz możliwość współpracy w dwóch różnych wariantach: współpraca stała, obejmująca regularny serwis i przeglądy techniczne lub wykonywana w ramach pojedynczych, nagłych interwencji.

Osoby zainteresowane skorzystaniem z naszych usług  serdecznie zapraszamy do kontaktu lub wizyty w naszej placówce stacjonarnej – serwis agregatów chłodniczych Kobyłka, ul. Wołomińska 9/1.

Scroll to Top