Instalacja i serwis klimatyzacji w Warszawie

Instalacja klimatyzacji w Warszawie

Kompleksowa instalacja klimatyzacji obejmuje takie etapy jak: podłączenie  instalacji elektrycznej, wykonanie otworu w ścianie, połączenie jednostki zewnętrznej i wewnętrznej z instalacją chłodniczą, zamontowanie grawitacyjnego odprowadzania skroplin, weryfikację, czy układ jest szczelny, uruchomienie całego systemu, a także przekazanie klientowi podstawowych informacji na temat obsługi urządzenia. Wykonując usługę montażu klimatyzacji w Warszawie, przywiązujemy wielką wagę do aspektu estetycznego. Umieszczamy jednostki w taki sposób, aby nie przeszkadzały w codziennym funkcjonowaniu i były dobrze dopasowane do otaczającej je przestrzeni. Mogą być Państwo pewni, że zanim zainstalujemy klimatyzację w Warszawie, w domu czy w lokalu, pomożemy w wyborze optymalnego miejsca, gdzie zostanie umieszczona.

Świadczymy także usługi dodatkowe, jeśli montaż tego wymaga. Możemy np. przedłużyć instalację. Wynajmujemy również podnośnik bądź stawiamy rusztowania, montujemy jednostkę zewnętrzną na dachu lub na niestandardowej konstrukcji, a także dzielimy pracę na kilka etapów. Koszt zlecenia może ulec zmianie w zależności od stopnia skomplikowania i potrzebnego nakładu pracy. Korzystamy wyłącznie z najlepszych narzędzi oraz przyrządów diagnostycznych, dzięki czemu jesteśmy w stanie tak skonfigurować urządzenie, aby funkcjonowało wydajnie. Jeżeli potrzebna Państwu instalacja klimatyzacji Warszawa jest miastem, gdzie można liczyć na naszą firmę.

Profesjonalny serwis klimatyzacji

Usługi firmy Chłodnictwo i Klimatyzacja – Marek Wiśniewski nie kończą się na zamontowaniu urządzeń, ale obejmują także kompleksowe serwisowanie klimatyzatorów w Warszawie i okolicach. Konserwujemy modele typu split, multi-split i inne, wszystkich najpopularniejszych marek na rynku. Wykonujemy przeglądy, czyścimy jednostki, a ponadto zajmujemy się regularnymi kontrolami oraz uzupełnianiem czynnika chłodzącego.

Jeżeli chodzi o serwis klimatyzacji Warszawa jest naszym głównym obszarem działania – przyjedziemy do Państwa domu, biura, sklepu, obiektu użyteczności publicznej i w każde wskazane miejsce. Ocenimy stan techniczny urządzenia, udzielając fachowych porad na temat bezpiecznej i oszczędnej eksploatacji.

Klimatyzatory nieserwisowane przestają spełniać swoje główne zadania; pracują głośniej, wydobywające się z nich powietrze nie jest najlepszej jakości, nierzadko też emitują nieprzyjemne zapachy. W ich wnętrzu zbiera się brud, mogący być przyczyną poważnych powikłań zdrowotnych. Dlatego serwis klimatyzacji należy przeprowadzać nie tylko wtedy, kiedy urządzenie się psuje, ale w określonych odstępach czasu. Według naszych zaleceń, powinno się go wykonywać dwa razy w roku.

Wszystkie przeprowadzone przez nas przeglądy zostaną zapisane w historii urządzenia, dzięki czemu w dowolnej chwili będą Państwo mogli zobaczyć, jak pracowało na przestrzeni lat. Jeżeli chodzi o serwis klimatyzatorów Warszawa to miasto, gdzie obsługujemy wielu klientów, dbając o to, aby urządzenia działały zgodnie z przeznaczeniem.

Ekspresowy serwis klimatyzatorów

Niespodziewane usterki urządzeń są wyjątkowo uciążliwe. Z tego względu nasza oferta obejmuje serwisowanie klimatyzatorów wraz z przeprowadzeniem niezbędnych napraw. W momencie kiedy zauważą Państwo, że coś niepokojącego dzieje się z klimatyzacją, proszę jak najszybciej skontaktować się z nami, a pojawimy się w możliwie najkrótszym czasie. Przeprowadzimy dokładną analizę i zdiagnozujemy usterkę. Poinformujemy Państwa o przewidywanym koszcie naprawy, a także o tym, jakie części wymagają wymiany.

W trakcie serwisowania klimatyzacji wykonamy ponadto takie czynności jak: sprawdzenie instalacji elektrycznej, obejrzenie obudowy urządzeń, analizę szczelności układu, czyszczenie filtrów, skraplaczy oraz parownika za pomocą atestowanych preparatów i inne działania w zależności od bieżących potrzeb. Regularny i prawidłowo przeprowadzony serwis klimatyzatorów znacznie przedłuża ich żywotność.

W przypadku gdy interesuje Państwa naprawa oraz serwisowanie klimatyzacji w Warszawie, jesteśmy tutaj znani jako firma oferująca atrakcyjne ceny oraz najwyższą jakość obsługi klienta. Serdecznie zapraszamy!

Scroll to Top