Montaż i naprawa chłodni – Warszawa

Montaż i naprawa chłodni – Warszawa

Firma Chłodnictwo i Klimatyzacja – Marek Wiśniewski od wielu lat świadczy usługi dla firm oraz klientów indywidualnych w Warszawie i okolicach. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno serwis klimatyzatorów, urządzeń chłodniczych, będących na wyposażeniu każdego sklepu spożywczego, jak i budowę chłodni czy mroźni od podstaw.

Szybka naprawa chłodni w Warszawie

Z naszych usług korzystają klienci działający w różnych branżach. Doskonale znamy dostępne w sprzedaży urządzenia najpopularniejszych i tych mniej powszechnych marek, dlatego możemy zaoferować skuteczną naprawę urządzeń chłodniczych w Warszawie. W pracy korzystamy z szerokiej gamy profesjonalnych narzędzi, znacznie ułatwiających wykonywanie napraw. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak cenny jest czas naszych klientów, dlatego naprawiamy chłodnie w bardzo krótkim czasie od otrzymania zlecenia.

Przechowywane w chłodniach sklepowych produkty spożywcze, takie jak warzywa, owoce, lody i inne, ulegają szybkiemu zepsuciu, kiedy urządzenie przestaje poprawnie funkcjonować. W momencie gdy pojawią się pierwsze oznaki, że chłodnia działa nie tak jak powinna, należy niezwłocznie skontaktować się z naszą firmą i poinformować o usterce. Przez telefon nakreślimy możliwe scenariusze awarii, a po przyjeździe na miejsce postawimy dokładną diagnozę i od razu zajmiemy się serwisem chłodni w Warszawie.

Serwisujemy chłodnie sklepowe

Jeśli chodzi o kompleksowy serwis chłodni Warszawa jest miastem, w którym z sukcesem wykonaliśmy i wciąż wykonujemy wiele napraw. Nasi pracownicy posiadają wszystkie niezbędne uprawnienia oraz certyfikaty umożliwiające pracę z urządzeniami typu chłodnie sklepowe. Przeprowadzone przez firmę czynności naprawcze obejmujemy gwarancją. W każdym momencie klient może skorzystać także z porady serwisanta zajmującego się serwisem chłodni i komory chłodniczej w Warszawie i okolicach.

Oferujemy poza tym pomoc w wyborze preparatów chemicznych do należytej konserwacji komory chłodniczej. Na miejscu jesteśmy w stanie dokonać oceny stanu technicznego konkretnego urządzenia. W przypadku gdy w grę wchodzi naprawa urządzeń chłodniczych Warszawa jest miejscem, w którym proponujemy zarówno doraźną pomoc, jak i stałą współpracę. Dla klientów korzystających z naszych usług długoterminowo, przygotowaliśmy atrakcyjne zniżki. Serwis chłodni w naszym wykonaniu zapewnia całościowe i fachowe podejście do wykrytej usterki.

Naprawiamy komory chłodnicze Warszawa

Jednym z najistotniejszych elementów w całym układzie chłodniczym jest sprężarka. Sprawia ona, że czynnik chłodniczy krąży w systemie, gwarantując optymalną pracę. Kiedy nasi fachowcy zostaną wezwani do naprawy urządzeń chłodniczych i stwierdzą, że sprężarka jest niesprawna, jak najszybciej ustalą, gdzie w układzie znajduje się przyczyna awarii. Może to być nadmiar oleju w karterze, oblodzony parownik bądź niewłaściwie funkcjonujący wentylator. Naprawa urządzeń chłodniczych polega na jak najszybszej wymianie wadliwych części na nowe.

W procesie naprawiania chłodni w Warszawie wykorzystujemy wyłącznie oryginalne, wysokiej jakości podzespoły. Dzięki temu nasi klienci zyskują pewność, że po naprawie komory chłodnicze i inne urządzenia będą działać bez zarzutu. Naturalnie po skończonym zleceniu możemy także monitorować, jak pracują chłodnie, które zreperowaliśmy.

Naprawa urządzeń chłodniczych Warszawa

Jeżeli chodzi o naprawę chłodni Warszawa i okolice to obszar, w którym z sukcesem pomogliśmy wielu przedsiębiorstwom. W przypadku gdy interesuje Państwa szczegółowy cennik napraw chłodni w Warszawie, prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy, a udzielimy szczegółowych informacji.

Usługa naprawy komór chłodniczych w Warszawie obejmuje m.in. ogólną kontrolę urządzenia, sprawdzenie szczelności układu, podłączenia instalacji, poprawności działania przełączników, test aparatury sygnalizującej oraz dostosowanie parametrów urządzenia. Jeżeli interesuje państwa usługa serwisu urządzeń chłodniczych Warszawa to miasto, gdzie działamy efektywnie od wielu lat.

Naprawa chłodni w Warszawie firmie Chłodnictwo i Klimatyzacja – Marek Wiśniewski to także wsparcie klienta po wykonaniu usługi. W każdej chwili mogą Państwo do nas zadzwonić po poradę lub wskazówki, jak prawidłowo eksploatować urządzenia. Jeżeli więc interesuje Państwa tania naprawa chłodni Warszawa i okolice to rejon, w którym można skorzystać ze świadczonych przez nas usług. Zapraszamy do współpracy.

Budowa, serwis i naprawa chłodni w warszawie

Chłodnią nazywamy pomieszczenie o temperaturze niższej niż temperatura powietrza. Firma CiK Wiśniewski realizuje kompleksowo zadania takie jak budowa, serwis i naprawy chłodni. Niezależnie od tego czy mamy do czynienia z chłodnią w postaci komory, czy sali w specjalnie przystosowanym budynku, gwarantujemy profesjonalne wykonanie i fachowy serwis chłodni, elementów instalacji składających się na chłodnie – zarówno izolacji, jak i agregatów chłodniczych.

Jesteśmy w stanie podjąć się realizacji niemal dowolnego zlecenia z dziedziny budowy większych chłodni i pojedynczych komór chłodniczych w Warszawie oraz miejscowościach z nią sąsiadujących. Szybko, profesjonalnie i kompleksowo przeprowadzimy Państwa przez wszystkie etapy przedsięwzięcia. Po zakończeniu współpracy w tym zakresie oferujemy również regularne przeglądy serwisowe oraz bezzwłoczne wykonanie naprawy chłodni, w przypadku wykrycia ewentualnej awarii.

Jeśli chodzi o działalność samego serwisu, chłodnie w Warszawie obejmujemy szczególną naprawą oraz weryfikacją poprawności działania. Do serwisowanych przez nas urządzeń należą:

 • chłodnie sklepowe,
 • witryny, lady, regały, szafy chłodnicze,
 • lodówki,
 • mroźnie,
 • kostkarki do lodu,
 • agregaty wody lodowej (chiller),
 • zamrażarki,
 • komory chłodnicze,
 • monobloki,
 • agregaty chłodnicze.

W przypadku zgłoszenia nam awarii urządzenia chłodniczego, procedura współpracy przebiega dwuetapowo. W pierwszej kolejności nasz personel lokalizuje źródło problemu, informując Państwa o wnioskach z wykonanej diagnozy. W drugiej natomiast następuje naprawa chłodni, po której zakończeniu otrzymają Państwo zalecenia dotyczące dalszego użytkowania sprzętu, w sposób umożliwiający przedłużenie jego żywotności.

Spośród najczęstszych czynności, które wykonuje nasz serwis chłodni na terenie Warszawy i najbliższych jej okolic, wyszczególnić można naprawę lub wymianę elementów, takich jak:

 • sprężarka,
 • agregaty skraplające,
 • grzałki odszraniające,
 • silniki wentylatorów parowników i skraplaczy,
 • zawory rozprężne,
 • sterowniki.

W kwestii takiej jak serwisowanie chłodni w Warszawie i okolicach, możemy Państwu zaproponować stałą współpracę w zakresie regularnych przeglądów technicznych oraz pojedynczych interwencji związanych z wystąpieniem nagłej potrzeby. Gwarantujemy, że bazując na doświadczeniu pozyskiwanym przez nas przez lata działalności na rynku, będziemy w stanie naprawić chłodnię dowolnego rodzaju, niezależnie od stopnia jej uszkodzenia.

Serwis i naprawa urządzeń chłodniczych Warszawa – naprawa agregatów wody lodowej (serwis chillerów)

Wieloletnie doświadczenie na Warszawskim rynku pozwala nam na podjęcie się zadań serwisowych dla niemalże każdego typu urządzenia chłodniczego. Serwisujemy zarówno przemysłowe chillery, jak i małe regały chłodnicze. Nasze codzienne zlecenia dotyczą także sprzętu takiego jak lady, stoły i bonety chłodnicze, spotykane na co dzień w branży gastronomicznej, czy sklepach spożywczych. Firma CiK Wiśniewski oferuje serwis chłodniczy dla każdego rodzaju urządzeń chłodniczych wykorzystywanych w gastronomii i handlu. Jesteśmy świadomi tego, jak ważnym aspektem w tych branżach jest ciągłość działania, a kiedy wymagane jest szybkie, oraz bezproblemowe wykonanie zlecenia, gwarantujemy profesjonalizm na każdym etapie realizacji postawionych przed nami zadań.

Współpraca z naszą firmą w zakresie naprawy urządzeń chłodniczych na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości niesie za sobą ponadto szereg dodatkowych zalet. Spośród nich z pewnością warto wymienić:

 • wysokie kwalifikacje naszego personelu oraz bogato wyposażone zaplecze sprzętowe,
 • rzetelną, fachową i aktualną wiedzę, popartą wieloletnią współpracą z czołowymi producentami sprzętu chłodniczego,
 • właściwą organizację pracy, przekładającą się na pełną efektywność naszych działań, ich długotrwały efekt oraz możliwość podjęcia przez nas szybkiej reakcji w momencie, kiedy klient zasygnalizuje pilną potrzebę,
 • po zakończeniu usługi pozostawiamy po sobie ład i porządek,
 • do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dostosowując się do wymagań stawianych przez klienta oraz do możliwości, jakimi dysponuje,
 • szeroki wachlarz dostępnych usług, umożliwiający pełną kompleksowość z naszej strony – od wstępnych projektów chłodni, przez wdrożenie przedsięwzięcia i konfigurację sprzętu, aż po czynności, takie jak cyklicznie wykonywany przegląd oraz naprawa urządzeń chłodniczych,
 • doskonałą znajomość dostępnych na polskim rynku urządzeń chłodniczych, która istotnie przyspiesza tempo uzyskiwania przez nas właściwej diagnozy problemu,
 • możliwość podjęcia stałej współpracy, która gwarantuje klientom brak konieczności pamiętania o terminach przeglądów, zwiększoną dostępność części zamiennych do ich urządzeń, historię napraw aktualizowaną z każdą wizytą oraz dodatkowe zniżki na dostępny zakres usług.

Sprzedaż i serwis klimatyzatorów

Oferujemy kompleksowe usługi sprzedaży, montażu i serwisu klimatyzacji. Odpowiednio wyregulowana klimatyzacja potrafi utrzymać optymalną temperaturę i wilgotność powietrza, zapewniając twoim klientom, pracownikom czy domownikom komfortowe warunki. Odpowiednie skalibrowanie klimatyzacji wymaga znajomości takich parametrów jak średnia temperatura zewnętrzna, wilgotność względna powietrza czy prędkość przepływu powietrza w strefie przebywania ludzi. Wiemy jak zamontować klimatyzację, tak by uzyskać optymalną temperaturę w sposób dyskretny i niezauważalny.

Dodatkowo, realizując zlecone nam przez klientów usługi, dokładamy starań, aby parametry instalowanych przez nas urządzeń były optymalne nie tylko pod względem swoich właściwości użytkowych, ale również pod kątem wizualnego dopasowania do estetyki danej przestrzeni.

Oferowane przez naszą firmę sprzedaż oraz serwis klimatyzatorów dedykowane są zarówno dla rozmaitych przedsiębiorstw, jak i użytkowników indywidualnych, chcących zapewnić sobie większy komfort przebywania w swoim domu lub mieszkaniu. Dotychczas z naszych usług skorzystały osoby prywatne, biura, lokale gastronomiczne, punkty usługowe, sklepy, banki, placówki publiczne, hotele oraz wiele innych, mniejszych i większych obiektów.

W ramach naszych usług zapewniamy Państwu pełną kompleksowość działań, obejmującą m.in.:

 • bezpłatne konsultacje,
 • rzetelne i skrupulatnie opracowane projekty,
 • czynności montażowe oraz konfiguracyjne,
 • w pełni profesjonalny serwis, w ramach którego wykonujemy regularne przeglądy techniczne wraz z czyszczeniem urządzenia i usuwaniem z jego wnętrza bakterii i grzybów, a także naprawiamy mniejsze usterki i bardziej wymagające awarie.

Jeśli chodzi o serwisowanie klimatyzatorów w Warszawie i jej najbliższej okolicy, jesteśmy jedną z najszybciej działających firm w branży. Wiedząc, jak duże znaczenie ma dla naszych klientów szybkość podjęcia interwencji, dokładamy wszelkich starań aby cały proces zakończył się jak najszybciej.

Regały aluminiowe Alushelf

chłodnie warszawa
Regały aluminiowe marki Alushelf należą do systemowych i kompleksowych rozwiązań. Dzięki nim możliwe jest optymalne wykorzystanie przestrzeni magazynowej. Wyróżniają się:

 • Dowolnym ustawieniem: pojedynczy wolnostojący regał, układ w kształcie litery L, U lub W dopasowany do konkretnej powierzchni magazynowej,
 • Możliwością rozbudowy modułowej ciągów regałowych – długość półek wynosi od 600mm do 5700mm,
 • Dostępnością różnych wielkości regałów: standardowa wysokość to 1750mm; dostępne są także regały wysokie na 1300mm lub 2000mm,
 • Półkami wielopoziomowymi – 3, 4, 5 poziomów z możliwością regulacji wysokości półek co 150mm,
 • Regulacją poziomowania regału – wysokością nóżek podpór można manipulować.

serwis klimatyzatorów chłodni warszawa

Wysoka jakość materiałów, z których wykonane zostały regały Alushelf, zapewniają długotrwałą ochronę oraz wysoki komfort użytkowania. Anodowane aluminium, z którego przygotowana została konstrukcja, zabezpiecza regał przed korozją. Dzięki niewielkiej wadze możliwy jest jego samodzielny montaż bez konieczności użycia narzędzi i specjalistycznych sprzętów. Obciążenie na półkę to 100 kg na metr bieżący, co sprawia, że cała konstrukcja jest bardzo stabilna. Materiał, z którego przygotowane są półki, to polipropylen. Dobrze sprawdza się w niskich i wysokich temperaturach. Zachowanie czystości będzie łatwe, ponieważ półki można myć w zmywarce gastronomicznej.

Regały znajdują zastosowanie w:komory chłodnicze warszawa

 • Restauracjach, gdzie znajdują się komory chłodnicze,
 • Komorach mroźniczych w pawilonach handlowo-usługowych,
 • Gastronomicznych pomieszczeniach kuchennych,
 • Pomieszczeniach magazynowych, w których w chłodni przechowywane są produkty mięsne,
 • Pomieszczeniach o wysokich wymogach sanitarnych: laboratoriach chemicznych oraz szpitalach,
 • Pralniach,
 • Pozostałych pomieszczeniach magazynowych znajdujących się w największych miastach takich jak Warszawa.

naprawa chłodni urządzeń chłodniczych warszawa

Regały aluminiowe Alushelf pochodzą od polskiego producenta, więc ich serwis i naprawa nie stanowią większego problemu. Wszystkie komponenty wyprodukowane są na terenie Polski. Produkt cechuje wysoka jakość wykonania, co sprawia, że wyróżnia się od regałów innych producentów. Gwarantujemy konkurencyjną ofertę i krótki okres realizacji zamówienia.

Ponadto regały spełniają wysokie normy higieniczne. Półki posiadają atest PZH, co oznacza, że przeznaczone są do kontaktu z produktami spożywczymi.

Jeżeli mają Państwo do nas pytania dotyczące oferty, chłodnictwa lub klimatyzacji – zapraszamy do kontaktu mailowego, przez formularz na stronie, telefon, lub odwiedzenia nas w naszym podwarszawskim biurze.

Scroll to Top